Otwieracz do konserw i puszek | TESCOMA PRESTO
Absolutnie niezbędny pomocnik w każdej kuchni i na wakacjach - klasyczny otwieracz do puszek i konserw Tescoma PRESTO. Pozwala na szybkie i bezproblemowe otwarcie puszek i konserw. Dodatkowo może posłużyć jako otwieracz kapsli butelek.
Otwieracz został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze białym.
Otwieracz do puszek i konserw posiada otwory, dzięki którym można go powiesić w kuchni na relingu lub haczyku - wóczas zawsze może być pod ręką.

Rozporządzenie Framework Regulation (EC) 1935/2004 (L338/4) potwierdza, że produkty nadają się do stosowania w kontakcie z żywnością. Składniki danych produktów nie przedostają się do jedzenie w ilości zagrażającej zdrowiu człowieka, nie zmieniają składu jedzenia w niedopuszczalny sposób, ani nie pogarszają smaku i zapachu żywności.Produkty przewidziane do stosowania w kontakcie z jedzeniem powinny posiadać symbol kieliszka i widelca, jeżeli produkt jest oficjalnie zatwierdzony do tego celu.Wszystkie produkty SAGA spełniają wymagania stawiane przez Amerykańską Agencję do spraw Żywności i Leków (FDA - Food and Drug Administration) i posiadają niezależny certyfikat zgodny z Dyrektywą BfR EU Regulation1935/2004 dotyczącą materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
