Wykrawacz kulek z owoców i warzyw - średnica 3 cm | TESCOMA PRESTO
Wykrawacz kulek z owoców i warzyw marki Tescoma PRESTO. Dzięki niemu przygotujesz dekoracje deserów i przystawek w kształcie kuleczek o średnicy 3 cm.
Wykrawacz może posłużyć także jako narzędzie do przygotowania klopsików z mięsa lub jako przyrząd do porcjowania farszu do pierogów lub ravioli.
Wykrawacz został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz wytrzymałego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. W uchwycie znajduje się specjalny otwór, dzięki któremu przyrząd można powiesić na relingu kuchennym lub haczyku tak, żeby zawsze był pod ręką.

Produkt objęty trzyletnią gwarancją producenta.

Rozporządzenie Framework Regulation (EC) 1935/2004 (L338/4) potwierdza, że produkty nadają się do stosowania w kontakcie z żywnością. Składniki danych produktów nie przedostają się do jedzenie w ilości zagrażającej zdrowiu człowieka, nie zmieniają składu jedzenia w niedopuszczalny sposób, ani nie pogarszają smaku i zapachu żywności.Produkty przewidziane do stosowania w kontakcie z jedzeniem powinny posiadać symbol kieliszka i widelca, jeżeli produkt jest oficjalnie zatwierdzony do tego celu.Wszystkie produkty SAGA spełniają wymagania stawiane przez Amerykańską Agencję do spraw Żywności i Leków (FDA - Food and Drug Administration) i posiadają niezależny certyfikat zgodny z Dyrektywą BfR EU Regulation1935/2004 dotyczącą materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
