Nakłuwacz do mięsa | TESCOMA PRESIDENT
Soczyste steki, kruche kawałki karkówki z grilla i wiele innych dań mięsnych przygotujesz z użyciem specjalnego nakłuwacza do mięs. Dzięki niemu mięso podczas obróbki staje się delikatniejsze, skraca się także czas jego marynowania.
Nakłuwacz do mięsa Tescoma PRESIDENT to produkt premium - doskonały do skruszania wszystkich rodzajów mięsa czerwonego i białego.
Siekacz posiada specjalny pokrowiec ochronny, który zapobiega skaleczeniom.
Sposób użycia: z ostrza nakłuwacza należy zdjąć pokrowiec ochrony, a następnie kołyszącymi ruchami ponacinać i nakłuć mięso na całej jego powierzchni.
Przyrząd do siekania mięsa należy myć pod bieżącą wodą, w razie potrzeby pozostawić do odmoknięcia. Można również myć w zmywarce.

Rozporządzenie Framework Regulation (EC) 1935/2004 (L338/4) potwierdza, że produkty nadają się do stosowania w kontakcie z żywnością. Składniki danych produktów nie przedostają się do jedzenie w ilości zagrażającej zdrowiu człowieka, nie zmieniają składu jedzenia w niedopuszczalny sposób, ani nie pogarszają smaku i zapachu żywności.Produkty przewidziane do stosowania w kontakcie z jedzeniem powinny posiadać symbol kieliszka i widelca, jeżeli produkt jest oficjalnie zatwierdzony do tego celu.Wszystkie produkty SAGA spełniają wymagania stawiane przez Amerykańską Agencję do spraw Żywności i Leków (FDA - Food and Drug Administration) i posiadają niezależny certyfikat zgodny z Dyrektywą BfR EU Regulation1935/2004 dotyczącą materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Opinie o Nakłuwacz do mięsa | TESCOMA PRESIDENT
w naszym programie lojalnościowym.