Darmowa dostawa od 250,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Śledzenie przesyłek

ŚLEDZENIE PRZESYŁEK ORAZ STATUSU REALIZACJI TWOJEGO ZAMÓWIENIA


 

Poniżej przedstawiamy listę możliwych statusów realizacji Twojego zamówienia wraz z krótkim opisem. Przy każdej zmianie statusu zamówienia wysyłamy do Ciebie wiadomość email z podsumowaniem tego co zostało do tej pory zrobione oraz opisem kolejnego etapu realizacji. Dzięki temu rozwiązaniu w każdej chwili możesz sprawdzić co dzieje się z Twoim zamówieniem począwszy od momentu jego złożenia do chwili dostarczenia przesyłki do Twoich drzwi.

Jeżeli informacje zawarte w wiadomości email są dla Ciebie niewystarczające w każdej chwili możesz zalogować się do swojego konta i uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat aktualnego statusu realizacji zamówienia.

Jeżeli Twoja przesyłka została już wysłana w każdej chwili możesz sprawdzić gdzie aktualnie się znajduje. Wystarcz wejść na stronę internetową firmy kurierskiej a następnie podać numer listu przewozowego:

Poczta Polska
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Kurier UPS:
http://www.ups.com/WebTracking/track?loc=pl_PL&WT.svl=PNRO_L1


      STATUS

OBJAŚNIENIE


 
 


Nieobsłużone

Oczekuje na przyjęcie do realizacji


Twoje zamówienie zostało pomyślnie przesłane do naszego sklepu internetowego. Zakupione przez Ciebie produkty zostały zarezerwowane na poczet realizacji zamówienia. Zamówienie oczekuje na przyjęcie do realizacji przez naszego pracownika. 


Oczekuje na wpłatę

Oczekujemy na zaksięgowanie wpłaty


Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizcji. Zgodnie z wybraną przez Ciebie formą płatności oczekujemy na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie bankowym. Płatności można również dokonać za pośrednictwem zintegrowanego systemu płatności internetowych bezpośrednio ze strony naszego sklepu.


 


Realizowane

Zamówienie jest w trakcie realizacji


Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji. Niebawem otrzymasz kolejny e-mail z informacją o nowym statusie realizacji zamówienia.


 


Gotowe do wysłania

Zamówienie zostało skompletowane i jest gotowe do wysłania


Zakupione przez Ciebie produkty zostały skompletowane oraz zapakowane. Przesyłka jest gotowa do wysłania. Wkrótce otrzymasz jeszcze jeden e-mail z potwierdzeniem wysłania przesyłki.


 


Wysłane

Zamówienie zostało wysłane


Zakupione przez Ciebie produkty zostały wysłane. Paragon lub faktura VAT zostały dołączone do przesyłki. W każdej chwili możesz sprawdzić gdzie znajduje się Twoja przesyłka na stronie firmy kurierskiej:
Poczta Polska
http://sledzenie.poczta-polska.pl/ 
Kurier UPS
http://www.ups.com/WebTracking/track?loc=pl_PL&WT.svl=PNRO_L1


 


AnulowaneTwoje zamówienie zostało anulowane ze względu na brak wpłaty na nasze konto w ciągu 72h.


Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1721 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Super
2024-03-18
Obsługa na najwyższym poziomie
pixelpixel